залізничникаПрийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня залізничника!

Завдяки вашій наполегливій праці невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, впроваджуються додаткові потяги, удосконалюється й модернізується рухомий склад.

Ці послідовні кроки задовольняють потреби внутрішнього ринку у перевезеннях, забезпечують подальший розвиток залізниці, якість перевезень пасажирів, сприяють збереженню робочих місць.

Важко переоцінити і значущу соціально-економічну роль залізниці, адже це найбільш доступний і надійний вид транспорту в сфері пасажирських перевезень.

Висловлюємо вам, шановні працівники залізничного транспорту, вдячність за сумлінну працю і бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту, трудового натхнення та наснаги на благо України і рідної Лубенщини.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                      Тетяна КАЧАНЕНКО