14 z dnem hudozhnyka 1024x768 1024x768ХУДОЖНИКСердечно вітаємо Вас, талановитих майстрів пензля, майстрів студій образотворчого мистецтва, членів гуртків з професійним святом – Всеукраїнським днем художника!

Лубенщина завжди славилась талантом своїх митців. З чистого полотна, шматка глини чи гіпсу Ви творите справжні шедеври, які стають частиною не лише українського, але й європейського культурного простору. Дякуємо Вам за те, що у кожному з Ваших творів – живописних полотнах, витонченій графіці чи роботах декоративно-прикладного мистецтва – Ви відтворюєте самобутність і неповторність рідного краю, прославляючи його на увесь світ.

Впевнені, що Ви й надалі продовжите творити високе мистецтво, досягаючи нових висот.

Зичимо Вам, щоб Господь завжди беріг Вас на професійній та життєвій дорозі. Продовжуйте творити неповторні полотна та вносити яскраві барви в життя громади та країни в цілому! Достатку Вам, сімейного затишку, успіхів та благополуччя!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                    Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутатський корпус районної ради