1602070805 3 kandidat valerij zinchenko v2Сьогодні свій день народження відзначає  голова Гребінківської районної ради Зінченко Валерій Миколайович, який працював на посаді з 2006 по 2020 роки, заступника Гребінківського міського голови.
Шановний Валерію Миколайовичу!
Щиро вітаємо Вас із нагоди вашого Дня народження!
З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння, довгих років життя.
Бажаємо щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!
Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!
З повагою,
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО