71673595 2321442054774719 6236823045332271104 nНовий час, нові умови роботи потребують від Вашої професії пошуку нових образів, нових наукових підходів і методів у творчості і роботі.
Саме Ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об’єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам’ятки архітектури і історії, в такий спосіб аби наше місто мало своє неповторне обличчя і було комфортним для життя.
Впевнені, що завдяки вашому досвіду, вашій наполегливій праці район обов’язково стане таким, про яке ми мріємо, а наше життя в ньому ще зручнішим та гармонійним.
Дякуємо Вам за Вашу працю. Бажаємо усім творчої наснаги, яскравих ідей та неперевершених проектів!
З повагою,
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО