21dcc887fe6418b30614a29bf6f0def5Шановні освітяни, прийміть найщиріші, найтепліші привітання з нагоди вашого професійного свята!

День учителя – це особливе свято. Адже й професія педагога – надзвичайна і благородна, яка покликана сіяти мудрість і знання.

Учитель – це добрий садівник, котрий з малого зернятка вирощує сильне й могутнє дерево знань.

Учитель – це життєдайний вогонь, котрий запалює очі й серця кожної дитини.

Учитель – це совість учня, такий же взірець, як батько й мати.

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.

Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Тож нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні Вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна Вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Висловлюємо Вам щиру вдячність за труд, мужність, самовідданість і талант.

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                    Тетяна КАЧАНЕНКО