242328156 227393072682693 4238082096058594229 nВід щирого серця вітаємо всіх жителів та гостей міст з днем міста! Від усієї душі зичимо містам динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям Лубенського краю бажаємо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
Бажаємо, щоб з кожним роком наші міста розквітали і ставали гарнішими, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин наших міст завжди єднало і гуртувало нас в одну велику Лубенську родину.
Нехай у містах панують суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Зичимо всім жителям міст Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай же зростає та процвітає наша Лубенщина!
З повагою,
голова Лубенської районної ради                                                                                          Тетяна Качаненко
Депутатський корпус районної ради