1 95Шановні учні, педагоги, батьки! Вітаємо вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом з початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Бажаємо вам досягти своєї мети у житті, здобути багато славних перемог, досягти вершин професійного успіху.
         Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Тож зичимо вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.
         Найщиріші вітання і вам, шановні батьки учнів. Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.
         Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                          Тетяна Качаненко