DSC0313916 квітня з ініціативи голови Лубенської райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, за підтримки голови районної ради Олексія Дядечка у с. Новооріхівка відбулися змагання з міні-футболу, присвячені пам’яті Героя України, ліквідатора аварії на Чорнобильській АС Олександра Лелеченка.

На подвір’ї Новооріхівської ЗОШ, яка носить ім’я О.Г.Лелеченка зібралось 17 футбольних команд з різних куточків Лубенщини, шкільна молодь, сільська громадськість, які прийшли вшанувати пам’ять   Героя України та взяти участь у змаганнях.

Керівники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко нагадали гостям і місцевим жителям про безсмертний подвиг Олександра Григоровича, наголосивши, що спортивні турніри проводяться з метою вшанування пам’яті усіх ліквідаторів району.

Олександра Лелеченка було вшановано хвилиною мовчання, до його портрета покладено живі квіти. Після чого директор Новооріхівської ЗОШ, учасник   ліквідації аварії на ЧАЕС Микола Крутій, один з кращих спортсменів с. Новооріхівка Володимир Щербань та чемпіонка області з вільної боротьби, екскурсовод шкільної екскурсійної кімнати О.Г. Лелеченка Валентина Плескач підняли прапор турніру, що і символізувало початок змагань. Перемога чемпіонату з міні-футболу дісталась команді «Райз- Максимко», а найкращим гравцем визнано Олександра Запорожця.