af3cb1f4ef90ceb423b7db1a4c864828Вітаємо вас із професійним святом!

Цей день є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь мужніх людей, які належать до еліти Збройних Сил України. Ви є втіленням честі, доблесті та вірності, а своїми подвигами здобули велику шану українського народу, гарантуючи безпеку та непорушність повітряних кордонів нашої Вітчизни.

Захищаючи повітряний простір України, ви завжди на передньому рубежі – бойовий потенціал Збройних Сил України, а ваша сміливість і рішучість робить наші війська ефективною загрозою для загарбника, якому не вдається заховатися на землі.

Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу. Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, добра та злагоди, успіхів у благородній справі на благо процвітання України!

Зі святом!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                  Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради