УКРАЇНСЬКІ МИРОТВОРЦІНа різних континентах  мирні мешканці знають та пам’ятають про доблесть та миролюбність, професіоналізм та мужність українських миротворців. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини.

Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок, а ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди нехай надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

Слава Україні та її Героям!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                    Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради