Катерина РижеченкоСьогодні святкує свій День Народження заступник голови Полтавської   облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Шановна Катерино Сергіївно !

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження.

У цей день бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, нев’янучої краси та щирого оптимізму.

Нехай Ваші знання, професіоналізм, рішучість і бадьорість духу сприяють прийняттю ефективних рішень та реалізації прогресивних ідей на благо Полтавщини.

Від душі зичимо високих досягнень в роботі та величезних перспектив. Чудового самопочуття Вам, прекрасних можливостей і щасливих подій у житті.

Нехай доля завжди буде прихильною до прекрасної жінки та професіонала своєї справи.

Щирої людської поваги, злагоди в родині, миру, удачі та кар'єрного росту!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                    Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради