БєлорусСьогодні минають 7 - мі роковини з дня загибелі героя,  справжнього патріота, нашого земляка, Почесного громадянина Лубенщини –Бєлоруса Владислава Вікторовича, який загинув при терористичному обстрілі блок-поста сил АТО біля Маринівки в районі прикордонного села Червона Зоря (Донецька область).

Земля тобі пухом, герою! Ніщо не зменшить біль утрати для матері, рідних. В жалобі в цей день схиляємо голови і ми, молимось за душі убієнних. Просимо Бога, щоб пам’ять всіх убитих згуртувала нас, живих, дала силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Хай горить свіча пам’яті. І серцем нехай кожен з нас торкнеться до цього вічного священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував найдорожчим. Вони повинні жити у нашій пам’яті. Бо ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!