морфлот Щиро вітаю вас із Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Український флот має довгу і славну історію, багату легендарними подвигами і перемогами. Протягом століття він є надійним захистом водних кордонів нашої країни, а українські моряки завжди будуть зразком честі, патріотизму та високої професійної майстерності.

Особливу подяку хочеться висловити ветеранам ВМФ України за вірність обов'язку, мужність і відданість державі. Завдяки їм сучасне покоління моряків гідно продовжує славні флотські традиції.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя та перемог, а Військово-Морським Силам Збройних Сил України – могутності і доброго вітру!

Слава Україні!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                        Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради