ПИЦЯКВідвертий по життю, толерантний у роботі, виважений в рішеннях, сміливий в діях, комунікабельний у спілкуванні, професіонал своєї справи, таким є   підполковник, військовий комісар Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
Пицяк Валерій Павлович. У цей день щиро вітаємо Вас з днем народження. Зичимо життєвого оптимізму, успіхів у військовій справі, підкорення нових вершин, невичерпної сили та енергії ! Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад, як з успішного і мудрого керівника. А ще зичимо міцного здоров’я, щастя, любові рідних і близьких Вам людей!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                        Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради