день митної служби          На вас покладена надзвичайно важлива місія - захищати інтереси держави і суспільства, забезпечувати зміцнення національної економіки, захищати вітчизняного товаровиробника, підносити авторитет України у світі.  Ви добре розумієте свою відповідальність перед державою, робите усе для того, щоб митна служба й надалі активно сприяла здійсненню економічної політики держави, захисту її національних інтересів, протидії контрабанді та економічній злочинності, наповнення державної скарбниці.

Досягнення митної служби - це результат сумлінної професійної роботи кожного її працівника, вміння мобілізувати колектив на виконання поставлених перед службою відповідальних завдань.

У цей святковий день бажаємо, щоб надійними супутниками у вашій праці й надалі залишалися високий професіоналізм, принциповість та відданість справі захисту інтересів держави, забезпеченню добробуту всього народу.  Здоров’я, щастя, Божого благословення вам та вашим родинам.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                       Тетяна Качаненко