молоді деньПрийміть найтепліші  вітання  з Днем Молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає  наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення.

Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати  світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя! Адже  саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав і країн світу.

Успіхів вам в  усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                       Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради