держслужбаВітаємо Вас із професійним святом - Днем державної служби!

Висловлюємо найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів нашого району.

Служити людям, серед яких живеш, які довіряють Вам свою долю – це нелегка праця і величезна відповідальність. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

У цей святковий день бажаємо Вам наполегливості у роботі та досягненні цілей, мудрості в прийнятті рішень, нових звершень і вагомих досягнень у професійній діяльності. Міцного Вам здоров'я, щастя та родинного благополуччя, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні! Нехай Ваша праця приносить Вам тільки радість і задоволення, а нагородою будуть визнання і вдячність людей, на благо яких Ви служите!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                       Тетяна Качаненко