день сімейного лікаряЩиро вітаємо Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

Лікар загальної практики сімейної медицини – це фахівець, до якого звертається кожний з нас, якому ми можемо довірити наше здоров’я, - це лікарі первинної ланки.

Ми переконані, що своєю сумлінною працею і зусиллями Ви зробите вагомий внесок в успішний розвиток сімейної медицини  Лубенщини!

В цей день хочеться побажати Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, тепла і затишку в Ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                        Т. П. Качаненко

Депутатський корпус районної ради