калина василь15 травня святкує свій День Народження депутат Лубенської районної ради Калина Василь Іванович !

Шановний Василю Івановичу!

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
         Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку Лубенського району.

Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З повагою,

Голова Лубенської районної  ради                                        Т.П.Качаненко

Депутатський корпус районної ради