d9f4bd32e322195af9f1836ad6bb0f9b6 травня святкує свій День Народження депутат Лубенської районної ради Олександр Миколайович Демиденко !

Шановний Олександре Миколайовичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим днем, бажаємо, щоб тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищали Вас від негараздів на довгі  та щасливі роки життя, наповнені земними радощами і корисними справами, а підґрунтям цьому  було міцне здоров’я та  щирі надійні  люди на Вашій життєвій дорозі.

Впевнені,  що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність та вміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та дарує  силу та наснагу до подальшої плідної праці.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                         Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради