пасха 3З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання божого благословення, здоров'я і добробуту!

Нехай ця радісна подія стверджує наші переконання в тому, що гідні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Нехай зійде на Ваш дім благодать, мир і спокій, а у Вашій родині панують любов і доброта, турбота одне про одного.

Зичимо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання.

Здоров’я, щастя Вам і Вашим близьким, радості торжества, міцної віри і безмежної любові, нехай світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою,

Голова районної ради                                                           Т.П.Качаненко

Депутатський корпус районної ради