28 квітня
 28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці!

У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.

Будьте завжди уважні, відповідальні і дисципліновані під час виробничого процесу. Бережіть себе і тих, хто працює поряд з Вами!

Усім працівникам та фахівцям, які безпосередньо слідкують за безпекою праці, доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, ясного травневого неба, сімейного тепла та затишку.

З повагою,

Голова районної ради                                        Т.П. Качаненко