IMG 2878         Структурний підрозділ «Лубенська станція переливання крові» КП «Полтавська ОСПК» ПОР з 12 по 16 квітня 2021 року проводив тижневик добровільної дачі крові. Метою акції є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України. Тож сьогодні заступник голови Лубенської районної ради Циганенко Олександр долучився до цієї акції, щоб власним прикладом продемонструвати, а також популяризувати здоровий спосіб життя.

IMG 2879                  Донорство – це не тільки про здачу крові чи її компонентів. Донорство – це про людину, її турботу про себе та емпатію до довколишніх. Це про обмін дорогоцінною енергією, що міститься в кожній краплині крові та води, які є основою життя.

Як зауважив Олександр Миколайович, що добровільна здача крові — це почесна і благородна справа, адже люди, які віддають частку себе іншому, є справжніми громадянами своєї держави. Донор дарує шанс на збереження життя та одужання, ще один день народження.