166587912 124594512962550 8577265507240075435 nСьогодні святкує свій День Народження заслужений працівник сільського господарства України, голова районної ради 6 скликання Дядечко Олексій Іванович!

Вельмишановний

Олексію Івановичу!

Від депутатського корпусу Лубенської районної ради, від мене особисто, прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди Вашого дня народження! У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Ваші поради та підтримка є неоціненною у такому складному періоді реформування місцевого самоврядування в Україні.

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою, теплотою і любов’ю рідних і близьких!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                     Т. Качаненко