Увага24 березня 2021 року о 11.00 год. в приміщенні Лубенської районної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради з питань управління майном, житлово – комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення за участі голів обєднаних територіальних громад Лубенщини та ініціативної групи по врегулюванню газових питань.

На розгляд постійних комісій винесені такі питання:

1. Про рішення Лубенської міської ради «Про врегулювання питань щодо газопостачання та розподілу природного газу».
  1. Про звернення завідувача відокремленого підрозділу з надання третинної спеціалізованої психіатричної допомоги «Снітино».

У зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на короновірус по всій території України діють карантинні обмеження, тому просимо Вас дотримання простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції та                                                                   носіння маски.