2 березня за ініціативи Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбулася робоча нарада на тему: «Проблеми районних рад Полтавщини та шляхи їх подолання у контексті децентралізації».

DSC 0918 Custom

IMG 1226

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій та районних рад області.

DSC 0909 Custom

Під час наради голови новостворених районних рад озвучили основні проблеми, які виникли у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої області та проведенням реформи децентралізації. Йшлося про необхідність врегулювання питання використання залишків бюджетних коштів на рахунках районних рад, налагодження співпраці між районними радами та територіальними громадами, можливість отримання районними радами державного фінансування впродовж певного періоду тощо.

DSC 0922 Custom

Насамкінець наради присутні запропонували провести наступну зустріч за участю представників територіальних громад області.