17 лютого минають 6-ті роковини з дня загибелі нашого земляка, учасника АТО,  Почесного  громадянина Лубенщини Романа Віталійовича Павленка.

Земля тобі пухом, Герою! Та ніщо не зменшить біль утрати для матері, рідних. В жалобі в цей день схиляємо голови і ми, молимось за душі убієнних. Просимо Бога, щоб пам’ять всіх убитих згуртувала нас, живих, дала силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Хай горить свіча пам’яті. І серцем нехай кожен з нас торкнеться до цього вічного священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував найдорожчим. Вони повинні жити у нашій пам’яті. Бо ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Обірвалось життя молодих, повних сил,
Полягли до могил, замість того, щоб жити»,
Полягли у бою за Вкраїну свою,
Це найбільша честь на землі…