20 президіяDSC016758 грудня відбулася перша сесія Лубенської районної ради 8 скликання. Її, відповідно до норм чинного законодавства, відкрила голова районної територіальної виборчої комісії Валентина Донець. Вона  підвела підсумки виборів до місцевих рад, що відбулися 25 жовтня 2020 року офіційно проінформувавши про кількісний склад новообраної Лубенської районної ради. Наразі до складу Лубенської районної ради ввійшло 42 депутати. Це представники 8 політичних партій (Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», політичної партії «Слуга народу», політичної партії «За майбутнє», політичної партії «Довіра», політичної партії «Європейська Солідарність», політичної партії «Рідне місто», Радикальної Партії Олега Ляшка», політичної партії «Опозиційна платформа за життя»). Депутати прийняли присягу, її оголосив найстарший за віком депутат Василь Калина, депутат від Полтавської територіальної організації «Радикальна партія Олега Ляшка».

Проведення пленарного засідання потому продовжила обрана радою тимчасова президія   у складі   депутатів Віри Мартюк, Тетяни Орошан, Івана Дзуса, Тетяни Гребінник, Віктора Алєксєєнка.

Депутати перейшли до розгляду питань порядку денного – обрання голови Лубенської районної ради. Фракціями політичної партії Всеукраїнського об’єднання Батьківщина» було запропоновано кандидатуру Тетяни Петрівни Качаненко, від політичної партії «Слуга народу»   - кандидатуру Івана Васильовича Дзуса.

DSC01724

Кандидати виступили, озвучивши пріоритети та своє бачення роботи ради.

«Не залишити кожну територіальну громаду без підтримки, спільно розробити стратегію розвитку громад, активно та результативно співпрацювати з різними гілками влади, дбаючи про розвиток укрупненого району», - на цьому у своїй промові наголосила кандидат на посаду голови районної ради Тетяна Качаненко.

Про   компетентний склади новообраної ради , перспективи спільного вирішення проблем, прийняття бюджету на 2021 рік говорив і кандидат на посаду голови районної ради Іван Дзус.

DSC01767

Після проведення процедури таємного голосування головою районної ради було обрано Тетяну Петрівну Качаненко. ЇЇ підтримало 33 депутати. За Івана Васильовича Дзуса проголосувало 8 депутатів.

Новообрана голова районної ради Тетяна Качаненко подякувала усім за довіру. Її привітали депутати районної, обласної рад.

Очільницею районної ради було внесено зміни до порядку денного: запропоновано   затвердження структури виконавчого апарату Лубенської районної ради, що передбачає в цілому 18 штатних одиниць.

Головою районної ради було висунуто кандидатури Олександра Циганенка , депутата від Полтавської обласної організації Політичної партії «Довіра» та Оксани Цимбал, депутата Полтавської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа за життя» на посаду заступників голови районної ради. Депутатський корпус підтримав кандидатів. Наразі  за результатами  таємного голосування заступниками голови районної ради обрано Олександа Циганенка та Оксану Цимбал.

У роботі сесії оголошено перерву. Роботу пленарного засідання буде продовжено 15 грудня.