У селі Засулля Лубенського району мешкає жінка з обмеженими фізичними можливостями – Галина Несмашна, яка всупереч усім життєвим негараздам неодноразово доводила суспільству, що завдяки цілеспрямованості й оптимізму можна досягти успіху у всьому, головне – чітко поставлена мета, віра в себе і свої можливості.

Галина Іванівна разом з чоловіком Віктором незмінні учасники різноманітних конкурсів і фестивалів для людей з обмеженими можливостями, які проходили в Шишаках, Полтаві, Пирятині, Диканьці, Києві. Крім того, Галина Несмашна - людина творча, вона пише вірші, які своєю ліричністю захоплюють кожного, хто мав змогу насолоджуватися її поезією. За своє життя Галина Іванівна написала близько 200 віршів, видала одну збірку, хоча вже готовий матеріал і для іншої.

26 березня Галина Несмашна відзначала свій ювілейний день народження. Привітати ювілярку з важливою подією у житті прибули і поважні гості: голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   Лариса Черняєва.

Побажавши жінці міцного здоров’я та подарувавши вазони живих квітів, які обожнює лубенка, очільники районної влади пообіцяли Галині Іванівні здійснити її маленьку мрію – допомогти книзі поезій, яку вона виплекала і виносила в серці побачити світ.

У свою чергу начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   Лариса Черняєва бажала ювілярці творчого натхнення, бадьорості духу та подальших життєвих перемог.

А на подвір’ї на іменинницю чекав ще один маленький сюрприз – пісенний дарунок від артистів районного будинку культури: Анатолія Куценка, Володимира Любича, Миколи Ужакіна, які заспівали прекрасних українських пісень не тільки ювілярці , а й гостям, які прийшли привітати по-справжньому сильну жінку.