127273726 1263383050696792 1714879718076738283 n КопіяНеабияке задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотек. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для мешканців містай району!

Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

До Лубенської центральної районної бібліотекиімені Володимира Малика надійшло понад 100 примірників книг, які були придбані й подаровані бібліотеці шанувальниками художнього слова.

Нові книги вже надійшли до читальної зали та абонементу нашої книгозбірні. Це яскраві видання на будь-який смак для читачів різних вікових груп.

Бібліотечні працівники впевнені, що нова література зацікавить широке коло читачів - і маленьких дослідників, і шукачів пригод, і шанувальників детективного жанру, сучасної поезії, патріотичного слова та багато іншого.

Тож запрошуємо відвідати бібліотеку та обрати книги, які стануть вам до вподоби. А незабаром, друзі, на сторінках нашого блогу Ви ознайомитеся з новинками краєзнавчих видань.