depositphotos 204120350 stock photo bouquet different wild flowers closeВітаю з днем народження  депутата районної ради VII скликання,  голову СФГ «Злагода –2» Анатолія Миколайовича Бовкуна, якому  цьогорічний листопад  подарував  ювілей. Анатолію Миколайовичу, ви – людина трудолюб,  людина авторитету, поваги серед  колег-депутатів, односельців, людина, що знає ціну праці на землі, вміє  успішно давати лад господарським справам та завжди готова   гарними вчинками підтримати  свою малу батьківщину - село Ждани в якому живете і працюєте.  Бажаю Вам, шановний імениннику,  аби здоров’я та завзяття не вичерпувалися, добрі справи множилися, добробут не полишав дім, а коло друзів   тільки збільшувалося. Нехай   плани та задуми будуть сміливими та реалізованими, настрій – оптимістичним, а оселя повниться щастям, добром та злагодою.  Бажаю аби  кожен день   Вашого життя  був  світлим, сонячним, сповненим увагою, повагою, щирим спілкуванням та  лише позитивними емоціями.

Голова районної ради                                  Г.М.Угляниця