0332850111124 березня у районному будинку культури відбувся концерт, присвячений дню працівників культури та аматорів сцени.     На святковому концерті побували заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, які передали вітання культпрацівникам від голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, депутатів та сільських голів, наголосивши, що завдяки творчим здібностям працівників культури, їхній наполегливості, вмінню доносити до людей надбання народного мистецтва, лубенці пам’ятають багату культуру спадщину рідного краю. Кращим з кращих вони вручили Почесні грамоти.

На адресу культпрацівників надійшло вітання і від начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко, яка у своєму виступі зазначила, що працівники культури Лубенщини – це одна дружня згуртована команда. А також побажала аматорам сцени нових злетів і перемог.

Гарного настрою, святкової атмосфери в залі додавали гостям свята виступи вокального ансамблю «Домінанта» з с. Михнівці, танцювальні колективи з Оріхівки, Березоточі, Новаків, Засулля, Калайдинців.