120268149 3399757593443949 1735086531089607356 o26 вересня село Березоточа відзначало 411 річницю з  дня заснування. Святкові урочистості відбулися у сільському будинку культури.   Селяни, впоравшись з домашніми  клопотами, зібрались аби піснею, щирими словами, добрими згадками про минуло і сьогодення  Березоточі гарно відпочити, а також згадати досягнення, які має  один з ошатних, стародавніх населених пунктів. Сільський голова Надія Білокур не пошкодувала добрих слів, щирих привітань та подяк  для усіх мешканців, а учасники художньої самодіяльност села - щирої української пісні, яка гучно  розлилася  на увесь зал  глядачів, що також   активно підспівували.
Голова районної ради Григорій Угляниця, вітаючи селян, побажав їм і надалі бути дружніми, цінувати традиції та знаходити час для   такого"по-родинному" теплого, душевного  відпочинку.
У залі панував гарний настрій та гучні оплески, додав емоцій і виступ гурту "Ревізор" з Полтави. А нам залишається побажати гарному селу, де привітні,
працьовиті люди, гостинна очільниця територіальної громади - радощів та достатку,   народження молодих сімей, які розбудовуватимуть свою малу батьківщину!