119740806 3368390093247366 2691742266693078306 oШановні фармацевти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Ваша професія важлива, адже пов’язана зі здоров’ям людей, а тому вимагає   глибоких знань, фахового досвіду, терпіння, милосердя та співчуття. Усі ми розуміємо як важливо, щоб аптеках, медичних установах, фармацевтичних підприємствах працювали справжні професіонали, а робота приносила їм задоволення, натхнення та піднесений настрій від зроблених добрих справ.

Лубенський край пишається дослідною станцією лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, що функціонує в Березоточі і займається вирощуваням  понад 350 видів лікарської сировини, такої необхідної для виготовлення медикаментів. До того ж в Лубнах діє ПАТ «Лубнифарм»,  виготовляючи  понад 100 найменувань лікарських засобів.

Усім фармацевтичним працівникам у день свята бажаю невичерпної енергії, завзяття, оптимізму, нових трудових досягнень, а ще позитивного настрою.

Голова районної ради                                                                                                              Г.М.Угляниця