45 УгляницяЦьогорічний вересень особливий, бо ювілейний, для нашого керівника, компетентного, ініціативного, дієвого, принципового, завжди відкритого   до людей голови Лубенської районної ради Григорія Миколайовича Угляниці, якого ми щиро вітаємо з днем народження. І бажаємо аби подоланий життєвий рубіж, який збагатив іменинника досвідом, знанням справи, вмінням самовдосконалюватися,   наполегливо йти до поставленої мети став для нього лише стартом для нових життєвих перемог, реалізації   сміливих задумів, яких, переконані, у гарного організатора, людини комунікабельної, виваженої, послідовної, принципової та непохитної у власних переконаннях,   вдосталь.

Григорію Миколайовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я та   лише невпинного руху вперед! Нехай   вольовий характер, оптимізм,   бурхлива енергія, невичерпна працездатність, глибокий патріотизм, креативний підхід до справ, стійкі гуманні чесноти, якими Ви наділені сповна, допомагають Вам і надалі реалізовуватися в житті. Бажаємо аби доля була щедрою на добро, багатою на успіхи, творчі ідеї, цікаві знайомства, і, звичайно, сонячною   на душевне тепло,   дієве спілкування та теплі затишні вечори у колі дружньої родини. Зі сміливістю підкорюйте нові життєві вершини та знайте, що завжди і у всьому можете розраховувати на нашу дружню підтримку.

Виконавчий апарат Лубенської районної ради