2020 хрещення

28 липня ми відзначаємо День Хрещення Київської Русі-України.

Щиро вітаю усіх лубенців з цією важливою подією у житті нашого суспільства.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. І саме з цього знаменного дня на наших землях починає утверджуватися духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті, а у подальшому стала фундаментом формування та розвитку Української держави.

День Хрещення Київської Русі-України – це спадкоємність тисячолітньої історії України, уособлення неподільності українського народу, єдності навколо ідеї сильної держави і міцної віри.

Нехай  ця памятна подія згуртовує усіх нас духовно та культурно, налаштовує   на повагу до одвічних моральних цінностей, якими  не одне століття виховується суспільство. Бажаю усім духовної наснаги та душевного зцілення,  міцної віри у серцях, єдності, миру, Божого благословення та Божої благодаті!

Голова районної ради                                           Г.М.Угляниця