222 бюджет участі20 липня 2020 року розпочинається прийом проєктів на Бюджет участі Полтавської області.

Запрошуємо ініціативних мешканців Полтавщини написати проєкти та вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки».

Кожен мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років, може подати власну ідею в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму.

Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором. Прийом проєктів триватиме до 20 серпня 2020 року включно.

Детальніше про умови участі можна дізнатися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/pb