2020день металургаСеред безлічі професійних свят День металурга і гірника завжди займав особливе місце, оскільки металургія протягом усієї історії розвитку держави була однією з основних галузей вітчизняної економіки, базою промислової могутності нашої країни.

У цей день щирі вітання звучать на адресу працівників гірничо-металургійної промисловості – вальцювальників, сталеварів, машиністів, горнових, агломератників, прохідників, скіпових.

Шановні металурги й гірники!

Нехай залізне терпіння стане Вам у нагоді для досягнення поставленої мети. Будьте гнучкими й винахідливими у здоланні всіх життєвих труднощів і теперішніх викликів долі. Хай Ваша сталева твердість духу та стійкість будуть надійними стінами фортеці, що зветься життям.І хай воно наповниться чистотою і ніжністю сріблястого блиску та магнітними властивостями, що притягуватимуть удачу та наснагу.

А ще бажаємо Вам міцного здоров’я,фізичної витривалості, вагомих трудових успіхів, надійних партнерів, сталого родинного благополуччя та матеріального достатку.

Голова районної ради                                                                                   Г.М.Угляниця