2020 бухгалтер

Вітаю з професійним святом - Днем бухгалтера працівників бухгалтерських служб, а також усіх, хто присвятив своє життя цій важливій та відповідальній професії, яка вважається однією з ключових кожної організації та не менш значущою для держави в цілому. Бажаю усім  бухгалтерам, фахівцям-універсалам, які і аналізують, і синтезують, і узагальнюють інформацію, і досконало володіють спеціальним програмним забезпеченням,  мати міцне здоров’я та гарні заробітні плати, активно тримати руку на пульсі фінансових змін, не забуваючи при цьому про відпочинок. Професійних успіхів усім, гарного настрою та позитиву !

Голова районної ради                                                                           Г.М.Угляниця