2020Мочоний

Щирі  побажання   козацького здоров"я,незгасаючої енергії, оптимізму, родинного затишку надсилаю з нагоди дня народження депутату районної ради, голові постійної комісії  з питань дотримання законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв"язків з громадськістю, антикорупційної політики Григорію Андрійовичу Мочоному, який завжди тримає руку на пульсі, серйозний, виважений, принциповий  у прийнятті рішень та дієвий у всіх сферах діяльності. Тож нехай ця дієвість рухає іменинника лише вперед, нехай гарний настрій,   щире спілкування,  позитивно вирішені справи мотивують на нові доягнення. Хай  життя проходить лише на високих нотах, лише у світлих тонах та  яскравих  барвах.   Бадьорості духу та всіх життєвих гараздів імениннику!

Голова районної ради                                                       Г.М.Угляниця