2020 коваленко

25 березня ювілейний день народження зустрічає депутат районної ради, голова СФГ «Діброва» Олексій Федорович Коваленко. Серйозна дата на життєвому календарі додає впевненості, цілеспрямованості, оптимізму і без того завзятому, прямолінійному депутату, вправному господарнику, аграрію, який знає ціну праці на землі, а ще безпосередній людині, людині слова і діла, гарних справ, небайдужості до проблем односельців. Олексій Федорович один із тих чоловіків, який без зайвих слів готовий допомогти – чи то словом, чи ділом, чи технікою, чи продуктовим набором учасникам АТО,ООС, чи чітко висловленою принциповою позицією на захист інтересів селян. Тож нехай криниця добрих справ не міліє, у ювіляра буде козацьке здоров’я та удача, у домі - злагода та достаток, на полі нехай врожаїться, а   на душі хай буде тепло від людської вдячності, уваги та поваги, рідних, друзів, колег, односельців. Тож бадьорого настрою, щедрот та гараздів на довгому життєвому шляху!

Голова районної ради                                                                          Г.М.Угляниця