2020 УсстимНа життєвому каландрі у депутата районної ради,  голови постійної комісії з  питань  земельних відносин, екології та раціонального  природокористування,  директора Дослідної станції лікарських рослин   енергійного, відповідального, цілеспрямованого Олексія Васильовича Устименка ювілейний день народження. Щиро вітаю його з особистим святом, яке увібрало  і досвід, і знання справи, і вміння наполегливої праці, і бажання  не зупинятись на досягнутому  - діяти, удосконалюватись, професійно зростати і бути небайдужим  до людей. Тож  бажаю аби  дружні привітання, козацький гарт,  працездатність  додавали життєвої снаги  на шляху здійснення усіх  задумів.   Хай  робочі будні  будуть сповнені успіхом, дієвим спілкуванням, підтримкою колег,  а вечори зігріті сімейним затишком, теплом та увагою рідних. Міцного здоров’я, незмінного  оптимізму та   нових життєвих перемог!

Голова районної ради                                                                                                            Г.М.Угляниця