сухопар

Слова щирих привітань з ювілейним днем народження адресую сільському голові Хорошківської сільської ради Миколі Олександровичу Бровку. Бажаю імениннику-ювіляру тримати завжди руку на пульсі, не втрачаючи оптимізму, молодечого запалу та спортивного гарту.   Тож натхнення і терпіння, підтримки у всіх добрих починаннях на благо розвитку Хорошківської територіальної громади. Нехай щастить у всіх намірах та задумах, хай вони будуть сміливими, виваженими чи спонтанними, та головне – ефективними. Тож   душевної рівноваги, шани, поваги, взаєморозуміння, підтримки з боку рідних, колег по роботі і завжди гарного позитивного, бадьорого настрою.

Голова районної ради                                                                           Г.М.Угляниця