сухопар

Щиро вітаю депутата обласної ради,  активну,  дієву, толерантну  Ларису Іванівну Сухопар з днем народження.  Бажаю  аби  щедра осіння пора, яка подарувала іменинниці особисте свято,  принесла їй   міцне здоров’я,  наполегливість,  натхнення, бажання і надалі бути небайдужою до проблем громад,  опікуватися  молоддю, її  змістовним  дозвіллям, створенням  гарних умов для здорового способу життя підростаючого покоління,  а ще щоб іменинницю  переповнювало відчуття радості від зроблених добрих справ, людської вдячності за  людяність та небайдужість.

Тож  нехай  на серці буде  тепло,   невичерпна енергія сприяє  здійсненню усіх сміливих задумів, мрії втілюються у життя. Сонця Вам, тепла, добра, злагоди, достатку та благополуччя.

Голова районної ради                                             Г.М.Угляниця