depositphotos 117324876 stock photo bouquet of chamomiles and cornflowers

Вітаю з днем народження сільського голову Ісковецької сільської ради Миколу Васильовича Романюту з днем народження. Бажаю імениннику, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на  життєвому шляху.

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай  підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай  ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах. Тож успіхів і всіляких гараздів!

Голова районної ради                                    Г.М.Угляниця