виступНа теренах  Засульської сільської ради  між селами Вищий та Нижній Булатець  стартував  другий Всеукраїнський  фестиваль – конкурс народної творчості «Джерела духовності»,  який зібрав та об»єднав 48 найкращих  пісенних колективів з усієї України. Тож   на  сцені 13  липня  вирувала  українська пісня, вабили  око численні локації виробів народних умільців з Лубенщини, Полтавщини, Чернігівщини, Київщини, Івано-Франківщини, які  дивували виробами з глини, дерева, бісеру,  полотна,   бавилася малеча, катаючись  на атракціоні та стрибаючи  на батутах,  а ще   беручи участь у  квестах, змаганнях на спритність, пошуках скарбів пана Булатецького та рибацькому  турнірі «На гачку».  Одні приміряли  національне вбрання,   інші смакували  варениками та кулішем, адже  на фестивалі   було широкомасштабно представлено   роздрібну торгівлю, а комусь  нетерпілося  послухати та потанцювати під виступ головного хедлайнера  свята –“Kozak sustem”, дебют якого   відбудеться 14 липня під вечір.   Одним словом, кожен для себе  віднайшов пріоритети  фестивалю, відпочиваючи у повній  мірі.

фестиваль 1

Мешканців громади, а також усіх, хто  долучився до  заходу привітав і голова районної ради Григорій Угляниця, подякувавши  організатором та учасникам свята,  яке другий рік поспіль  гуртує як громаду, так і увесь район,  а також висловивши слова вдячності захисникам, які боронили і боронять наш мирний день та   поспівчувавши  усім, хто втратив рідних задля майбутнього  держави.  Очільник району побажав миру усім миру, єдності, згуртованості, розвитку, духовної та душевної рівноваги, якою наповнюють  такі фестивалі!

А слова  щирих вітань  на адресу громади, селян та творчих особистостей, які  забажали показати свої таланти надходили з вуст  народного депутата України Костянтина Іщейкіна, сільського голови  Засульської сільської ради Сергія Бондаренка, старости Вищебулатецького старостинського округу Сергія Бачевського, - усі вони закликали любити своє, українське, популяризувати, вдосконалювати, а головне – не цуратись, робити все можливе  аби традиції зберігались, розвивався  зелений туризм, раділа малеча, посміхалось старше покоління.

фестиваль 3

А фестиваль триває. Його переможців буде визначено 14 липня. Тож не баріться, долучайтесь, отримуйте насолоду від побаченого  та почутого на луках поблизу двох Булатців.

вироби