halepci 08072019 56 липня, на свято Івана Купала, у Халепцях Калайдинцівської сільської ради  - День села.  Подвійне свято згуртовує близько 130 мешканців цього населеного пункту, які  збираються аби згадати історію краю, поспілкуватись  один з одним та насолодитись концертом учасників художньої самодіяльності.

Тож  атмосферу  щастя цього дня  дарували Віра Іщенко та Юрій Риженко, народний аматорський ансамбль «Вербиченька» Калайдинцівського будинку культури (художній керівник Олена Мацак). вокалісти художньої самодіяльності сільської ради Валерій Різуненко, а також Віктор Скребець, Микола Ужакін (акомпанемент Володимир Котюх), гумор читали Олена Собко та завідуюча Калайдинцівською сільською бібліотекою Валентина Черняк. Концертна програма була досить насиченою. Згадували захисників України, старожилів села і молоді пари, які проживають  тут. Благополуччя, здоров"я та достатку бажав селянам і  сільський голова Калайдинцівської сільської ради  Василь Гава. Очільник громади  подякував усім, хто долучився до організації свята, а також   агроформуванням, які не забувають   про село  ні в будні, ні в свята. Теплі слова подяки  були адресовані  Володимиру Китайгорі,  Ярославу Реві, голові благодійного фонду «Разом з «Кернел» Валентині Пищиді, заступнику директора ТОВ «Агротехнологія» Валерію Кузьменку,  депутату обласної ради Владиславу Мостовенку, який пообіцяв і надалі допомагати селу, лісничому ДП «Лубенський держлісгосп» Віталію Терещенку.

halepci 08072019 6

halepci 08072019 2

А   ще тут частували смачними варениками та кулішем,  які  дбайливо  приготували місцеві господині.