images

Щиро вітаю з  днем народження сільського голову Засульської сільської ради Сергія Івановича Бондаренка. Сергію Івановичу, міцного здоров"я Вам, успіхів  та всіляких життєвих гараздів! Нехай здійснються усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у  всіх справах.

Голова районної  ради                                                           Г.М. Угляниця