1420190614 09012114 червня у Лубенській обласній станції переливання крові панувала атмосфера свята. Тут, у Всесвітній день донора, вшановували небайдужих людей Лубенщини, донорів, які готові подати руку іншим, поділитись кров’ю з тими, кому вона найбільше потрібна : дітям, дорослим, людям літнього віку, солдатам на передовій -  усім, хто потрапив у складні життєві ситуації. А ще тут, здавали кров. Це міг зробити кожний, хто до цього проконсультувався на місці з лікарем, мав відповідні показники для здачі і був морально налаштований..20190614 090136

Але спочатку святкові урочистості. Їх відкрила керівник обласної станції переливання крові Тамара Петрова, подякувавши колегам та донорам за активність та наголосивши, що незважаючи ні на що, установа має правовий статус комунального підприємства, а , отже, діє , як державна структура, наразі обслуговує 9 районів і її стіни постійно поповнюють нові лави донорів. Очільниця організації вручила почесні відзнаки «Заслужений донор України» Людмилі Шевельовій та Світлані Калініченко.

20190614 090837

Донорів з їхнім днем привітав і голова районної ради Григорій Угляниця, який впродовж останніх років є активним давачем крові і разом з родиною постійно долучається до благородної місії. Очільник району наголосив, що якихось півгодини часу – саме стільки потрібно аби підготуватись та здати кров – це комусь подарований шанс на життя.

До привітань долучились міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, представники Засульської сільської ради, які   говорили про важливість донорства для держави, вручивши від організацій грамоти донорам-активістам.

1555520190614 093121

141420190614 092341

Відрадно, що дедалі частіше активізується молодь. І лише недавно, щоб підтримати лубенку, яка потрапила в ДТП, донорами стали 60 осіб її друзів і знайомих, тож недарма говорять, що друзі пізнаються в біді, а для нас усіх  донорство - це приклад   виконання громадянського обов’язку про який має пам»ятати кожен. Тож не будьмо байдужими!

20190614 091916