громада моєї мрії

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі повної загальної середньої освіти (заклад освіти – ЗЗСО, ліцей, гімназія, НВК), професійно-технічної (заклад освіти – ПТУ, професійний ліцей), позашкільної освіти (заклад освіти – центри, комплекси, палаци, будинки, клуби, станції, кімнати, студії, школи мистецтва, малі академії мистецтв (народних ремесел), малі академії наук, мистецькі школи, спортивні школи тощо) та передвищої освіти (заклад освіти – технікум, коледж). Конкурс передбачає можливість участі як окремих авторів, так і авторських колективів.

На конкурс подаються роботи, виконані у вигляді опису проекту розвитку громади (населеного пункту) або її частини – школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги, мосту; організації дозвілля, свята, фестивалю, спортивних змагань, художнього конкурсу; прибирання сміття, очищення водойми, насадження лісу; оздоблення території (клумби, розарії, фонтани, скульптури); будівництво і реставрація публічних споруд (шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв, церков); застосування цифрових технологій в житті громади (навчання, конкурси, громадські обговорення, консультування, інформування) тощо.

Робота виконується у формі пояснювальної записки обсягом до 15 сторінок (формат А-4) з використанням прийомів візуалізації (схем, малюнків, фотографій). Робота подається  в Полтавську державну аграрну академію (вул. Сковороди, 1/3), кімнати 487а, 489, 490 до 20 листопада 2019 року. До неї додаються: електронний варіант наукової роботи, довідка про навчання з навчального закладу, контактні телефони.

Конкурс проводиться поетапно:  І етап – відбірковий (заочний), м. Полтава – до 20 листопада 2019 року; ІІ етап – фінальний, м. Полтава – до 5 грудня 2019 року. Список учасників, запрошених до участі у ІІ етапі Конкурсу, оприлюднюється на сайті ПДАА не пізніше 25 листопада 2019 року. На ІІ етапі Конкурсу фіналісти мають презентувати свою Конкурсну роботу (проект).

Журі конкурсу визначає переможців (I, II, III місця), які отримають дипломи та заохочувальні подарунки.

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться у грудні 2019 р. на урочистостях до Дня місцевого самоврядування.

Телефони для довідок:    (095) 305-20-88;  (050) 857-11-80; (0532) 56-00-56.